piątek, 12 kwiecień 2024 20:16

PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH

Szanowni Mieszkańcy miasta i gminy Brusy,

gratuluję obywatelskiej postawy! Biorąc udział w niedzielnych wyborach samorządowych, pokazaliście Państwo, jak ważna jest dla Was przyszłość naszej Małej Ojczyzny.

Wyrazy uznania i słowa podziękowania kieruję do wszystkich kandydatów, którzy ubiegali się o zaufanie mieszkańców w tych wyborach. Nie wszyscy uzyskali upragniony wynik, ale Państwa gotowość do pracy na rzecz naszej społeczności jest budująca i godna pochwały. Mam nadzieję, że nie zakończyła się na etapie kampanii wyborczej – jestem otwarty na Państwa pomysły.

Dziękuję serdecznie Wyborcom, którzy oddali swój głos na moją kandydaturę oraz na kandydatów do Rady Miejskiej w Brusach, zwłaszcza z mojego komitetu wyborczego. Wynik wyborów jest dowodem na to, że dostrzegacie Państwo jak rozwinęła się nasza gmina na przestrzeni lat, w których sprawowałem funkcję burmistrza. Otrzymane od Państwa zaufanie zobowiązuje mnie do dalszej sumiennej pracy na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców naszej gminy, natomiast wszelkie głosy krytyki, które do mnie docierały, również mnie do tego mobilizują. Szczególne wyrazy wdzięczności kieruję do Mieszkańców mojej rodzinnej miejscowości Kosobudy oraz całego okręgu wyborczego nr 12. Wasze poparcie bardzo mnie umacnia i daje wiele radości.

W tym miejscu chciałbym również podziękować za dobre słowo i gratulacje otrzymane zarówno drogą telefoniczną, e-mailową, jak i na portalach społecznościowych.

Wygrana w pierwszej turze daje dużo satysfakcji, ale przede wszystkim motywuje do dalszego działania. Jeszcze raz dziękuję za zaufanie, którym mnie Państwo obdarzyliście. Dołożę wszelkich starań, by spełnić pokładane we mnie oczekiwania poprzez konsekwentną realizację mojego programu wyborczego.

Zapraszam do współpracy, nadal budujmy i rozwijajmy naszą gminę!

 

Witold Ossowski

Burmistrz Brus

DSC_2071_1.JPG

 

Wyświetlony 3144 razy