wtorek, 11 czerwiec 2024 13:14

SP LUBNIA: POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LA

Dnia 10  maja 2024r. na stadionie lekkoatletycznym w Brusach zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w  LA. Uczniowie SP im. TOW "Gryf Pomorski" w Lubni rywalizowali w następujących konkurencjach : bieg na dystansie 100m,  300 m ,oraz 1000m  , skok w dal , pchnięcie kulą. Wszystkie rozegrane konkurencje dostarczały wielu emocji sportowych . Indywidualnie Sebastian Motylewski zdobył I- miejsce na dystansie 1000m z czasem 3.19.59 uzyskując swój rekord życiowy , również Sebastian wygrał konkurencje techniczną skok w dal z rezultatem 5.00, i awansował na Igrzyska wojewódzkie , które odbędą się w Słupsku – Serdecznie Gratulujemy .

Dominika Warsińska zajęła III- miejsce na dystansie 300 m z czasem 55.83., natomiast Łucja Rogalla zajęła III- miejsce na dystansie 1000m z czasem 4.11.91.  Gratulujemy wszystkim zawodnikom , którzy również startowali w swoich wybranych konkurencjach .

Skład Reprezentacji Szkoły: Lena Knopik , Łucja Rogalla , Nikola Klonowska ,Daria Kosiedowska ,Dominika Warsińska , Anna Warnke , Fabian Warsiński , Szymon Warsiński , Sebastian Motylewski , Igor Kiedrowicz , Szymon Skwierawski , Ksawery Pepliński , Oliwier Fita.