czwartek, 13 czerwiec 2024 07:37

ZEBRANIA WYBORCZE W SOŁECTWACH I NA OSIEDLACH

Czerwiec w gminie Brusy upływa pod hasłem trwających wyborczych zebrań wiejskich i osiedlowych. Przed nami jeszcze siedem spotkań z mieszkańcami.

W trakcie zebrań odbywają się wybory sołtysów i rad sołeckich oraz przewodniczących i zarządów osiedli na kolejną kadencję. Spotkania odbyły się już w Brusach – Wybudowaniu, Gacniku, Czarniżu, Kinicach, Orliku, Główczewicach, Wielkich Chełmach, Żabnie, Hucie, Kosobudach, Przymuszewie, Skoszewie, Zalesiu, Lubni, Małym Gliśnie, Brusach – Jagliach, Czyczkowach i na Osiedlu Nr 1 w Brusach.

Wyniki wyborów na kadencję 2024-2029 w tych miejscach wyglądają następująco:

Brusy – Wybudowanie: sołtys Jacek Czarnowski, rada sołecka: Klaudia Kulesza-Skelton, Adrian Ignera, Krzysztof Knitter

Gacnik: sołtys Henryk Zblewski, rada sołecka: Barbara Rumel Czarnowska, Marcin Cysewski, Jarosław Warsiński, Zbigniew Karnowski

Czarniż: sołtys Renata Pestka, rada sołecka: Anna Czarnowska, Beata Sielska, Agnieszka Myszka, Elżbieta Czarnowska

Kinice: sołtys Jacek Wałdoch, rada sołecka: Danuta Molska, Jan Pestka, Bartosz Miętki

Orlik: sołtys Magdalena Rogalla, rada sołecka: Bożena Kosak Główczewska, Justyna Leszczyńska, Grażyna Trzebiatowska, Jadwiga Lepak

Główczewice: sołtys Jolanta Banasiak, rada sołecka: Ewa Kuklińska, Sławomir Skwierawski, Zbigniew Stoltman

Wielkie Chełmy: sołtys Marzena Leszczyńska, rada sołecka: Bożena Prądzińska,  Mariola Rafińska,  Janusz Borowski, Tomasz Bucław

Żabno: sołtys Zbigniew Szczepański, rada sołecka: Marzena Chylewska, Anna Warnke, Kazimierz Kiedrowicz, Janusz Masiak, Andrzej Wirkus

Huta: sołtys Regina Gierszewska, rada sołecka: Justyna Gierszewska, Urszula Marcinkowska – Piekut, Daria Miszewska, Dariusz Czapiewski

Kosobudy: sołtys Elżbieta Narloch, rada sołecka: Iwona Majkowska, Bożena Lemańczyk, Katarzyna Leliwa Piechowska, Marcin Cysewski, Paweł Pepliński

Przymuszewo: sołtys Alicja Borzyszkowska, rada sołecka: Jolanta Pałubicka, Mirosław Stoltmann, Jan Lendowski, Paweł Główczewski

Skoszewo: sołtys Leszek Jankowski, rada sołecka: Marcin Gierszewski, Czesław Olender

Zalesie: sołtys Kamila Schwichtenberg, rada sołecka: Małgorzata Kloskowska, Iwona Radtka, Małgorzata Stoltmann, Emilia Warnke, Natalia Czarnowska

Lubnia: sołtys Katarzyna Mucha, rada sołecka: Lidia Urbaniak, Kamil Niemczyk, Michał Szczepański, Krystian Chrapkowski

Małe Gliśno: sołtys Sandra Kobierowska, rada sołecka: Alicja Miszewska, Janusz Miszewski, Michał Przytarski, Mariusz Przytarski

Brusy – Jaglie: sołtys Magdalena Rudnik, rada sołecka: Monika Teca, Anna Nowak, Hanna Pestka

Czyczkowy: sołtys Rafał Grabski, rada sołecka: Joanna Ginter, Mirosława Ryduchowska, Sebastian Jankowski, Stanisław Teca, Mieczysław Gostomski

Osiedle Nr 1 w Brusach: przewodniczący Marek Zblewski, zarząd Osiedla: Małgorzata Kierzk, Paweł Wolter, Tomasz Orzłowski, Jarosław Orlikowski

 

Fotorelacja z części przeprowadzonych zebrań:

 

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

 

Dziś po południu (13.06) odbędą się kolejne zebrania: na Osiedlu nr 2 w Brusach, w Rolbiku, Leśnie, Męcikale i Czapiewicach. 25 czerwca będą miały miejsce dwa ostanie z zaplanowanych spotkań z mieszkańcami: w Czarnowie i po zmianie terminu w Małych Chełmach. Szczegóły w tabeli poniżej.

harmonogram_zebrań_2024_z1.jpg

Wyświetlony 3246 razy